fbpx

Design vil

PARK ÚJEZD RESORT

Ve spolupráci se zahraničními architektonickými studii jsme se inspirovali v projektech gated community v americkém Beverly Hills a vytvořili jsme na české poměry unikátní klubový projekt v lokalitě pražského Újezdu u Průhonic. Park Újezd Resort vzdává hold městské atmosféře s úžasnou přírodou a celým svým konceptem, polohou i dynamikou architektury utváří zcela výjimečné prostředí pro moderní obytnou čtvrť. 

Mezi hlavní atributy architektonického řešení vil patří vzdušnost, lehkost a originalita. V jednoduchosti je krása. Právě čistý, funkcionalismem ovlivněný a nadčasový styl našich vil Vám zaručí, že i po mnoha letech bude Vaše vila vypadat úžasně.

„Dům se musí líbit všem. Na rozdíl od uměleckého díla, které se nemusí líbit nikomu.“

O designu vil

PARK ÚJEZD RESORT

Na začátku stála myšlenka vytvořit prostor pro život v úzkém spojení s přírodou a zdravým životním stylem. Jako ideální místo jsme vybrali krásnou lokalitu v Praze 4. Tou lokalitou je Újezd, kde v blízké vzdálenosti je již fungující a krásný přírodní park Meandry Botiče, Milíčovský les a Dendrologická zahrada Průhonice. 

Na již existující zeleň navazujeme v projektu centrálním parkem, na který jsou napojeny rozmanité volnočasové aktivity a fine dining living koncept pro místní rezidenty. V této etapě projekt nabízí 2 tipy vil – vily T1 a vily T2.