fbpx

MAXIMÁLNÍ INDIVIDUALIZACE

V PARK ÚJEZD RESORT

To, čím je tento projekt opravdu jedinečný, je maximální míra individualizace, kterou našim klientům nabízíme. V rámci projektu jsme vytvořili koncept, který nám umožňuje vybudovat Váš domov osobitý a výjimečný. Ve spolupráci s naším architektonickým studiem Tempus Design jsme pro Vás připravili tři kompletní návrhy interiérů, díky kterým můžete mít krásný domov zcela bez starostí. Hlavní výhodou tohoto řešení je úzká spolupráce architektů s developerem, kteří detailně znají celý projekt již od samého počátku. 

A proto je také tento koncept daleko za hranicí běžných developerských projektů. V tomto přístupu spočívá naše obrovská konkurenční výhoda, jelikož se chceme naplno věnovat potřebám a snům našich klientů a vybudovat nejlepší možnou verzi vily přesně podle jejich představ. Nabízíme Vám možnost navrhnout si Vaši vilu za pomoci našich architektů zcela individuálně nebo si vybrat jeden ze tří předpřipravených interiérů. V nabídce je také varianta, kdy si vilu dokončíte sami a my Vám ji předáme ve fázi základu individualizace. 

3 varianty pro váš interiér

ve spolupráci s architektonickým studiem celebrit tempus design

Můžete zcela využít pomoci našich architektů, kteří domy znají nejlépe a přesně vědí, s jakými prvky mohou pracovat, aby dovedli váš dům k naprosté dokonalosti. Architekti z Tempus Design pro Vás připravili 3 varianty řešení interiérů a je pouze na Vás, který styl vás osloví nejvíce.

Pokud máte o interiéru jasnou představu nebo naopak Vás žádný z návrhu neoslovil, můžete ve spolupráci s Vámi vybraným architektem z Tempus Design vytvořit zcela osobitý interiér.

Poslední možností je nechat si dům v základu individualizace a za pomocí našich architektů využijete pouze budget na dokončovací práce.

Interiéroví architekti projektu

PARK UJEZD RESORT

VÝJIMEČNÁ ZAHRADA

V PARK ÚJEZD RESORT

Naši zahradní architekti vytvořili úžasnou rekreační zónu, ve které je zahrnutá například sauna, vířivka nebo bazén. Využíváme čisté moderní materiály, tvary a velmi kvalitní zahradní nábytek s vysokou životností. Dochází k půvabnému propojení exteriéru s interiérem, kdy je hlavní důraz kladen na soukromý prostor a odstínění od sousedních pozemků. 

Snažíme se o maximální míru individualizace, přizpůsobivost a variabilitu. Variant je nespočet, zahradu lze uzpůsobit dětem, zahradničení nebo zcela jiným účelům dle potřeby.

Zahradní architekti projektu

PARK UJEZD RESORT