fbpx

O Lokalitě

Praha 4 - Újezd u Průhonic

Chcete žít poblíž centra Prahy a přesto mít výhledy do zeleně? Máte rádi aktivní  životní styl a zároveň chcete být obklopeni nádhernou přírodou? V této lokalitě naleznete vše, co potřebujete pro pohodlný rodinný život, včetně parků ,lesů, restaurací, obchodů a škol.

Projekt Park Újezd Resort představuje 37 unikátních designových vil, které se nacházejí mezi Milíčovským lesem a Meandry Botiče a vznikly v dokonalém souladu s přilehlou přírodou. Lokalita je o to unikátnější, že centrum Prahy je jen pár minut autem. Klíčovým prvkem tohoto projektu je důraz na bezpečnost a rodinný život. Klubový koncept projektu zajišťuje absolutní bezpečí a pohodu pro všechny obyvatele.

V Park Újezd Resort vám přinášíme exkluzivní klubové výhody, které zahrnují špičkově vybavené fitness centrum, gastronomické zážitky, venkovní bazén a elegantní společenské prostory, které jsou dostupné pouze pro naše rezidenty. To vše je součástí naší snahy zajistit, aby vaše bydlení bylo plné luxusu a pohodlí. Náš závazek k bezpečnosti rezidentů je pro nás na prvním místě. V Park Újezd Resort se můžete cítit naprosto bezpečně, a to je základem pro kvalitní rodinný život, který si zasloužíte. Vaše pohodlí a bezpečí jsou naší prioritou.

Exkluzivní klubové výhody

V Park Újezd resort

V Park Újezd Resort vám přinášíme exkluzivní klubové výhody, které zahrnují špičkově vybavené fitness centrum, gastronomické zážitky, venkovní bazén a elegantní společenské prostory, které jsou dostupné pouze pro naše rezidenty. To vše je součástí naší snahy zajistit, aby vaše bydlení bylo plné luxusu a pohodlí. Náš závazek k bezpečnosti rezidentů je pro nás na prvním místě. V Park Újezd Resort se můžete cítit naprosto bezpečně, a to je základem pro kvalitní rodinný život, který si zasloužíte. Vaše pohodlí a bezpečí jsou naší prioritou.

Tempus Design

Tvůrce exkluzivního designu pro Park Újezd Resort

Tempus Design přinesl do našeho projektu ve spolupráci se zahraničním architektonickým studiem nejen  exteriérové krásy, ale také kompletní interiérové návrhy. To znamená, že vybavit si váš nový domov v Park Újezd Resort nikdy nebylo jednodušší. Každý detail byl promyšlen tak, aby vám poskytl nejen pohodlí, ale i luxus, který si zasloužíte.