fbpx

POZEMKY

Představujeme vám unikátní projekt, který vznikl spojením vysokých standardů kvalitního bydlení, moderního života, udržitelnosti a harmonie s přírodou. Etapa Prestige je součástí exkluzivního projektu Park Újezd Resort. Staňte se součástí této výjimečné komunity a vyberte si místo pro svůj nový domov.

S etapou Prestige otevíráme nové možnosti pro ty, kteří mají touhu budovat svůj nový domov. Naše nabízené pozemky jsou plně napojeny na infrastrukturu, včetně moderních technologií a jsou vkusně zasazeny do pečlivě navrženého veřejného prostoru. Vyberte si svůj pozemek v Parku Újezd Prestige a začněte budovat svůj vlastní domov.

Etapa Prestige plynule navazuje na předchozí etapy Elite a Vivid, které nabízejí nadčasové bydlení s důrazem na architekturu a urbanismus v podobě rodinných vil a moderních řadových townhouse. Vše dohromady tvoří harmonický celek.

KOLEKCE PRESTIGE

MŮJ DŮM, MŮJ HRAD

Kritici říkají, že je tato kolekce Nafrněná. My říkáme – Výjimečná.

  • Výjimečné pozemky pro náročné vily. Tato kolekce je připravená scéna pro hru Vašich představ, která odráží osobitost jejích obyvatel.
  • Recepční u vjezdu otevře vjezdovou bránu, pozdraví a zeptá se, jak se máte a v čem může pomoci,
  • Cesta k vašemu domu se vlní příjezdovým parkem a končí pohledem na staleté duby.
  • Vysázená alej vzrostlých stromů mezi dvěma skupinami pozemků zajišťuje soukromí. Vidět a být neviděn.
  • Máte svou představu o své vile? Skvělé! Ale jednodušší je nechat to na nás J Tempus Design připravil a realizoval domy, zahrady i interiéry mnoha váženým klientům i celebritám. Budete jedním z nich.

A do Klubu dojdete I v pantoflích.

VYBERTE SI SVŮJ POZEMEK

INFORMACE KE STAŽENÍ

CENÍK

Uvedené ceny mohou podléhat změnám. Aktuálně platný ceník je vždy k dostání osobně přímo u developera.

×