fbpx

„Servis jako v hotelu nebo na luxusní zaoceánské lodi, ale jste doma.“

Každý z Vás dostane ke koupi nemovitosti v Park Újezd klubové členství zdarma

Životní styl plný výhod a privilegií

Vítejte v našem exkluzivním a nadčasovém rezidenčním komplexu, kde se spojuje nejvyšší standard bydlení podle Vašich individuálních přání s jedinečným zážitkem z komfortu klubového života. S našim stylovým klubovým členstvím získáte výhody a životní komfort, který Vám zároveň ušetří čas a posune Vaše bydlení na zcela novou úroveň.

Exkluzivní přístup: Členové získávají exkluzivní přístup do našeho klubového prostoru s restaurací, coworkem, prvotřídním vybavením a nabídkou atraktivních služeb přímo u Vašeho nového domova.

VÝHODY KLUBOVÉHO BYDLENÍ

Bazén Pro Rezidenty

Venkovní bazén s lehátky a obsluhou pro příjemně strávený čas s rodinou a přáteli.

Klubová Karta

Jste majitelé klubové́ karty, se kterou lze využívat řadu výhod poskytovaných partnery projektu.

Klubová Mobilní Aplikace

Aplikace pro klubové informace a celkový uživatelský komfort.

Správce Areálu

Fyzicky přítomný správce veřejných prostor a pro zajištění případných dalších služeb.

Designové Klubové Prostory

Multifunkční klubové prostory pro rezidenty Park Újezd pro organizování různých setkání, oslav, a eventú.

Prémiové Služby

Zprostředkování prémiových služeb jako je například hodinový manžel, úklid domu, hlídaní dětí, údržba zahrady a dalších

Klubová zahrada

Z klubu můžete rovnou do klubové zahrady která vám nabídne odpočinek a relax.

Osobní řidič

Potřebujete odvést není problém, stačí si v klubové aplikace zarezervovat osobního řidiče.

SLUŽBY

Wellness a relaxace:  Vychutnejte si neomezený přístup do fitness a wellness centra, do bazénu, sauny a relaxačních zón, kde se můžete odreagovat a načerpat energii pro Vaše každodenní aktivity.

Atraktivní eventy a události podporující komunitu: Přejete si dětskou oslavu nebo byste rádi dostali pozvání na koncert? Láká Vás degustační večer s vybraným šampaňským a someliérem nebo kulturní akce s nádechem umění? Jste tu správně, náš Tempus Event se o členy klubu postará s nadstandardní péčí.

Čelenové klubu mají k dispozici užitečné služby, jako například concierge, úklidové služby, Kid’s club, doučování pro děti a mnoho dalších, které Vám a Vaší milované rodině usnadní a zkvalitní život.

Exkluzivní slevy a nabídky: Díky klubovému členství získáváte výhody, slevy a nabídky od našich i partnerských značek, restaurací, obchodů a služeb. Díky tomu bude Váš život ještě příjemnější.

TEMPUS ONE APP

Vítejte v Tempus One App – vašem exkluzivním průvodci životem plným luxusu a pohodlí! S touto aplikací se váš každodenní život stává jednodušším a příjemnějším než kdy dříve.

Potřebujete uklidit doma? Stačí jedno stisknutí a naše uklízečka je na cestě. Už se nemusíte starat, kam schovat důležité dokumenty a papíry – všechno máte přehledně a bezpečně uloženo přímo v aplikaci.

A co když potřebujete vybavit svou vilu novým nábytkem? Stačí pár kliknutí a otevře se vám nabídka Tempus Design s exkluzivními slevami pouze pro členy klubu Park Újezd.

Nemáte na dopravu? Bezstarostně si zavolejte řidiče přímo přes aplikaci. A když si chcete užít večer venku, aniž byste se museli starat o hlídání dětí, baby club se o ně rádi postará – i ve večerních hodinách.

Bydlení v Újezdě díky Tempus One App není jen o luxusu, ale i o šetření vašeho drahocenného času. Staňte se součástí naší komunity a zažijte život plný komfortu a elegance. Vítejte v Tempus One App – kde je váš každý den ještě více luxusní.

KONTAKUJTE NÁS

×