fbpx

„Je to pocit, jako když vjíždíte do přírodní rezervace.“

MILIČOVSKÝ LES

Součástí Milíčkovského lesa jsou vodní plochy, mini zoo a široká síť cyklostezek

MEANDRY BOTIČE

Příjemnou procházkou dojdete do 2 km vzdálených Průhonic

VYBAVENOST

Školy, školky, restaurace, fotbalový klub, tenisový klub, obchody a mnoho dalšího

DOPRAVA

Za 5 minut na lince metra C, zastávky MHD, autem za 15 minut na Václavské náměstí.

MÍSTO PRO VÁŠ NOVÝ DOMOV

Újezd u Průhonic je součástí městské části Praha Újezd, která leží na jihovýchodním okraji metropole.  Tuto lokalitu dělá tak výjimečnou spojení krásné okolní přírody, klidu a zároveň perfektní dostupnosti do centra Prahy. Park Újezd je téměř ze všech stran obklopen zelení a přitom na lince metra C Chodov a Opatov jste za pouhých pár minut jízdy autem nebo autobusem.  V blízkosti je kromě nákupní zóny Čestlice i obchodní centrum Westfield Chodov. Samozřejmostí jsou i školky a školy či sportovní areály, které jsou díky cyklostezkám, dostupné například i na kole. 

AKTIVITY V OKOLÍ

Milíčovský les, Přírodní Park Meandry Botiče a mnoho dalších okolních míst umožňují projížďky na kole v rámci široké sítě cyklostezek. Újezdem prochází i cyklostezka Praha-Vídeň.

 

Možnost příjemných procházek  po zpevněných cestách je  v okolí nepřeberné množství.

 

V Újezdě se nachází tenisový klub s venkovními i krytými kurty na zimní sezónu.

 

Fotbalový klub v Újezdě má mnohaletou tradici již od roku 1937. Místní fotbalové hřiště má povrch z umělé trávy 3. generace, disponuje certifikovaným osvětlením pro mistrovské zápasy.

 

Největší zábavní aquapark v Evropě se spoustou bazénů, saun, whirlpool a vodními atrakcemi se nachází pouze 5 minut jízdy od Parku Újezd nebo 20 minut příjemnou procházkou.

 

Park Újezd se nachází  uprostřed mezi obchodním centrem Westfield Chodov a nákupní zónou Čestlice. 

 

Blízkost centra prahy

Za prací, koníčky či kulturou, jste v centru Prahy autem nebo městskou hromadnou dopravou za pár minut. Městský ruch na vás nedosáhne, ale pokud vy chcete, na dosah jej máte.  

V obležení přírody

Přírodu máte doslova všude kolem sebe. Součástí našeho projektu je i nevšední park, který je oázou plnou barev a vůní. Je to místo, kde načerpáte novou energii, potrénujete kondici či získáte novou inspiraci.

Blízké okolí přímo vybízí k trávení volného času na čerstvém vzduchu. Ať na procházku či na kole se můžete vydat do Milíčovského lesa, Přírodního parku Meandry Botiče anebo do zámeckého parku v Průhonicích. Nedaleko se nachází i Hostivařská přehrada, u které jste na kole za 15 minut.

VYBAVENOST A DOSTUPNOST

Ať si chcete zajet nakoupit, odvézt děti do školy nebo se vydat za sportovními aktivitami, vše je vám nablízku. Dálnice D1 vás propojí nejen s centrem Prahy, ale i se širším okolím. Na lince metra C jste za pár minut autem i městkou hromadnou dopravou. Obchodní zóna Čestlice nebo nedaleké obchodní centrum Westfield, mateřské i základní školy, sportovní areály, zkrátka vše máte kolem sebe bez zdlouhavého dojíždění.

KLUB PARK ÚJEZD

PARK 

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

POZEMKY

MILIČOVSKÝ LES

TOWN HOUSY

VILY T1 A T2

VSTUPNÍ BRÁNA S OSTRAHOU

RESTAURACE

FITNES

OBCHODY

HLAVNÍ ULICE

DENDROLOGICKÁ ZAHRADA

×