fbpx

„Jsme concierge. Jen tady sedíme, pijeme kafe a povídáme si s lidmi o bydlení. A, ano, občas si někdo koupí byt nebo dům.“

Poznejte Park Újezd

Ticho, soulad s přírodou a vědomí, že jsem v metropoli. Šumění potoka a vůně lesa, přesto kousek od metra i od centra. Hřiště a kvalitní lesní stezky pro běh v místě bydliště. Architektura a design, kterou jinde nenajdete. Full servis od A do Z. Existují byty, domy, developerské projekty, parky, a pak existuje tohle. Sem chcete patřit. Je tam všechno a po ruce. Zkrátka všechno po ruce. A to všechno je pro Vás. 

Navrženo na míru pro Vás. Jinak to nešlo… 

Stačí si vybrat. 

SLUŽBY

Servisovaný koncept, kde každý detail je navržen tak, aby uspokojoval potřeby a přání našich klientů. Klub s doplňkovými službami poskytuje prostor pro setkávání, relaxaci a společné aktivity, zatímco doplňkové služby zajišťují pohodlí a komfort že se doma cítíte jako na dovolené.

Zelené plochy a veřejné prostory jsou srdcem našeho projektu. Poskytují místa pro odpočinek, setkávání a rekreační aktivity. Zde nejenže lidé tráví svůj čas, ale také navazují nová přátelství, a učí se nebo své děti novým dovednostem. S námi nejenže bydlíte, ale žijete.

„Servis jako v hotelu, nebo na luxusní zaoceánské lodi, ale jste doma.“

BYDLENÍ

Vyberte své bydlení dle vašich potřeb – solitérní rodinnou vilu se zahradou, townhouse a nebo byt s veškerým servisem. Vše má jedno společné a to unikátní architekturu, promyšlené dispozice, spojení elegance a funkčnosti.

 

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Abychom váš každodenní život ještě zlepšili a zároveň zvýšili udržitelnost celé lokality, jsou součástí projektu i moderní technologie. Bezpečnostní řešení navržené tak, aby posilovalo ochranu a zajišťovalo komfort, aniž bychom zasahovali do vašeho soukromého života nebo inteligentní veřejné osvětlení umožňující efektivní správu spotřeby energie.

LOKALITA

Chcete žít poblíž centra Prahy a přesto mít výhledy do zeleně? Máte rádi aktivní  životní styl a zároveň chcete být obklopeni nádhernou přírodou? V této lokalitě naleznete vše, co potřebujete pro pohodlný rodinný život, včetně parků ,lesů, restaurací, obchodů a škol.

Projekt Park Újezd Resort představuje 37 unikátních designových vil, které se nacházejí mezi Milíčovským lesem a Meandry Botiče a vznikly v dokonalém souladu s přilehlou přírodou. Lokalita je o to unikátnější, že centrum Prahy je jen pár minut autem. Klíčovým prvkem tohoto projektu je důraz na bezpečnost a rodinný život. Klubový koncept projektu zajišťuje absolutní bezpečí a pohodu pro všechny obyvatele.

V Park Újezd Resort vám přinášíme exkluzivní klubové výhody, které zahrnují špičkově vybavené fitness centrum, gastronomické zážitky, venkovní bazén a elegantní společenské prostory, které jsou dostupné pouze pro naše rezidenty. To vše je součástí naší snahy zajistit, aby vaše bydlení bylo plné luxusu a pohodlí. Náš závazek k bezpečnosti rezidentů je pro nás na prvním místě. V Park Újezd Resort se můžete cítit naprosto bezpečně, a to je základem pro kvalitní rodinný život, který si zasloužíte. Vaše pohodlí a bezpečí jsou naší prioritou.

PŘÍBĚHY Z ÚJEZDA​

POHLEDEM MUŽE
POHLEDEM ŽENY
POHLEDEM DĚTÍ

Je pátek ráno. Vstanu, zaběhám si v parku a skočím si před prací do fitka. Dětem vezmu na snídani z pekárny čerstvé pečivo. Dnes je do školy vezu já, nestíhám, pojedou Tempus busem na metro Chodov. Manželka vstává dnes výjimečně později. Čeká jí pozdní snídaně v klubu, po které vyráží pro děti do školy. Paní recepční mi s úsměvem podává balíček pro manželku, který převzala od kurýra. Děti v pátek nechodí do školní jídelny, a tak se potkáme v klubové restauraci. Děti milují zdejší bazén. Odpoledne do práce už nepůjdu. Zůstanu v klubu, kde budu pracovat v coworkingu a kolegové z práce přijedou na meeting za mnou. Dáme si spolu pivo a práci tady v klidu vyřešíme rychleji než v kanceláři. Občas kouknu přes sklo na děti. Mají tu nějaké kamarády. Dnes je tu zajímavý program pro děti a my si tak s manželkou budeme moci dát si společně dobré víno. Vlastně večer je tu nějaká grill party! Sousedi prý půjdou také. Avšak si nejsem jistý, že vydržím až do večerního promítání filmu v klubovém parku. Mám rád bosé nohy v bílém písku.  Samozřejmě, usnul jsem.

Dneska se konečně aspoň trošku déle vyspím. Kdy to bylo naposledy? Máme dneska s holkami pozdní snídani v klubu. Přijedou prý rovnou z nákupů z Chodova. Pošlu pro ně řidiče servisu Park Újezd. Vezmu si jen triko, tepláky a pantofle, v klubu mi to projde. Než přijdou děti stačíme i bazén a trochu si zacvičit. Trenérka jógy s námi prý půjde také pak výjimečně na drink.

Dnes nás po škole vyzvedl servis Park Újezd. Je to vždycky stejný řidič a je celkem fajn. Máma mu cestou volá a on cestou vyzvedává i naše kamarády. Jedeme se všichni koupat do klubu a strašně se na to těšíme. Je tam super bazén, má ostrůvky, dá se tam hrát na schovávanou. Mají tam i dětské koktejly. Je to vlastně trochu jako na dovolené. Z bazénu vidím tátu, jak sedí se strejdou a něco si povídají. Na večerní promítání s rodiči nepůjdu. Stejně si povídají s dospělými. Zůstaneme tady v herně.

KLUB PARK ÚJEZD

LES

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

POZEMKY

MILIČOVSKÝ LES

TOWNHOUSES

VILY 

RESTAURACE

FITNESS

DENDROLOGICKÁ ZAHRADA

PARK

×