fbpx

TOWN HOUSE

S citem a elegancí navržené domy townhouse, které vytvářejí moderní uliční prostor a zároveň poskytují soukromí rodinného bydlení se zahrádkou.  

Promyšlená dispozice vám naplno umožní využít každý kus domu a to včetně zahrady navazující na prostor obývacího pokoje s kuchyní.  

Townhouse spojení/symbióza elegance a funkčnosti. Moderní bydlení ve vysokém standardu, s promyšlenou dispozicí a vlastní oázou klidu v podobě zahrady. Řada townhouse je nejen o vlastním bydlení, ale vytváří i moderní bezpečný uliční prostor plný zeleně.   

KOLEKCE TOWNHOUSE

MEZI SVÝMI

Ti, kteří oceňují eleganci, dynamiku i luxus, nemohou tuto kolekci přehlédnout. Je obdivem harmonie městské dynamiky a klidu přírody.

  • Čtyři tváře, čtyři různé fasády: každý townhouse je navržen s důrazem na energii a komfort městského života, přitom poskytuje snadný únik do parku i do divoké přírody.
  • Thajské lázně na rooftopu odkud sledujete západ slunce? Proč ne? Vymysleli jsme každý townhouse tak, že si I to klidně můžete vymyslet. Nechte se unést vlnami klidu, zapomeňte na chvíli na svět kolem Vás.
  • Romantická předzahrádka otevřená do ulice zve k sdílení chvil. Pozvěte sousedku na šálek kávy, povídejte si a okukujte kolemjdoucí. A když chcete, vraťte se z ulice domů do svého soukromí.:).
  • Soukromá zahrada? Ano, třikrát ano. S bazénem, vůní květin i hřištěm pro děti. Když budete chtít.
  • Městská ulice v romantické přírodě a Tempus Club pár metrů od Vašich dveří- luxus klubového života každý den.
DEN
NOC

   

INFORMACE KE STAŽENÍ

CENÍK

PŘIPRAVUJEME 

PŘIPRAVILI JSME SI PRO VÁS TYTO VARIANTY INTERIÉRŮ

BY TEMPUS DESIGN

×