fbpx

VILA T2

Projekt nabízí prémiové vily typu T2, jejichž architektura snoubí půvabnou eleganci a nadčasovost s promyšlenou funkčností jednotlivých interiérů. Dispozice vil je 5+kk a jednotlivé místnosti jsou plně funkční bez návaznosti na další prostory. Vysoká míra variability těchto vil je obrovskou výhodou. U všech vil T2 si můžete vybrat, zda Vám více vyhovuje dispozice 4+kk nebo 5+kk. Orientace je do detailu promyšlená, a proto bude život v této vile opravdu příjemný a pohodlný. 

KOLEKCE VILY T2

MILÁ SETKÁNÍ

Další ikonická kolekce Tempus. Design, luxus, elegance.

  • T2 je nejen větší….Má jiné detaily než mladší sestra T1. Navíc má pokoj pro hosty nebo pracovnu. I pro ni jsme připravili dva designy a dvě barvy fasád, ale ještě více interiérů a ještě bohatší program individualizace. Rozhodování je ještě, ještě trošku složitější.Nechte si poradit od Tempus Design, uvidíte, dopadne to skvěle a Vy si ušetříte nervy a starosti
  • Když povezete kamarádku k sobě domů a dálkovým ovládáním si otevřete vjezdovou bránu, budete pyšná na bohaté záhony květin, které lemují eleganci vašeho domu. A když přijedete z práce až večer, přivítá vás stylové noční osvětlení celé ulice a její zeleně. Jste doma.
  • Vzrostlé platany ve vaší zahradě, to je dárek od Tempusu. Budeme se o ně starat stejně jako o Vás.
  • Malé náměstíčko dělí ulici a určitě budete vděční za lavičku. Sedněte si a čtěte. Nikdo vás nebude rušit. Jste přece v soukromém areálu.

Kolekce T2. Co dodat? Raději přijďte nahlédnout do vzorového domu. Tam je vše, jak má být a snad i něco navíc.

SVĚTLÁ FASÁDA
TMAVÁ FASÁDA

   

PŮDORYS VIL

INFORMACE KE STAŽENÍ

CENÍK

Uvedené ceny mohou podléhat změnám. Aktuálně platný ceník je vždy k dostání osobně přímo u developera.

PŘIPRAVILI JSME SI PRO VÁS TYTO VARIANTY INTERIÉRŮ

BY TEMPUS DESIGN

PŘIPRAVILI JSME SI PRO VÁS TYTO VARIANTY ZAHRAD

BY TEMPUS DESIGN

×